Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Aktualności

Porcelanowy zestaw do herbaty – klasyka zawsze na czasie

04-11-2021


Elegancka zastawa stołowa odeszła nieco w zapomnienie. Na co dzień korzystamy z kubków, prostych talerzy bez ozdób, ognioodpornego szkła i tym podobnych niewątpliwie bardzo praktycznych przedmiotów.

Ale na specjalne okazje, kiedy stół powinien wyglądać naprawdę elegancko nic nie zastąpi klasycznej zastawy porcelanowej. Porcelanowy zestaw do herbaty sprawi, że nawet kawałek ciasta i filiżanka herbaty nabierze innego wymiaru. Warto mieć w domu taki zestaw i celebrować ważniejsze chwile. Porcelanowy zestaw do herbaty to również znakomity pomysł na prezent dla rodziny lub przyjaciół. Niektórzy uważają go za zbyt staroświecki – nic bardziej mylnego. Można znaleźć ciekawy design łączący elementy tradycyjne z nowoczesnością który doskonale zaprezentuje się na wykwintnie nakrytym stole.

Jak wybrać porcelanowy zestaw do herbaty?

Warto postawić na niepowtarzalność i krótkie serie. Taką właśnie zastawę stołowa oferuje ceramikatulowice.pl. To manufaktura z tradycjami sięgającymi pond 200 lat – w początkach XX wieku 80% produkcji eksportowane było aż do Stanów Zjednoczonych, a manufaktura zatrudniała wówczas ponad 800 pracowników. Reaktywowana w 1991 roku zajmuje się projektowaniem i produckcją zastawy stołowej, szkła użytkowego a także pojemników do przechowywania żywności. Ceramikatulowice.pl zatrudnia najlepszych projektantów do tworzenia krótkich, niepowtarzalnych linii zastawy. Najbardziej eleganckie porcelanowe zestawy do herbaty malowane są ręcznie co czyni z nich prawdziwe dzieło sztuki użytkowej. Firma może również stworzyć specjalny design według wzoru klienta. Porcelanowy zestaw do herbaty z logotypem firmy z pewnością doda prestiżu przy spotkaniach z klientami i kontrahentami.

Jak powstaje porcelanowy zestaw do herbaty?

Pierwszy etapem jest projekt – wybór kształtu, wielkości i stylu zdobienia. W ceramikatulowice.pl cały proces produkcji przebiega wewnątrz firmy. Najcenniejszym materiałem stosowanym w kolekcjach ze strefy premium jest specjalna odmiana porcelany New Bone China. Charakteryzuje się cienkimi, delikatnymi ściankami, dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne i eleganckim kremowym zabarwieniem. Zarówno zwolennicy współczesnego designu jak i miłośnicy stylu vintage znajdą tu coś dla siebie.
Ręcznie malowany zestaw do herbaty z tej właśnie porcelany to bardzo uniwersalny i wytworny upominek dosłownie dla każdego. Dewizą manufaktury Tułowice jest tradycja w dobrym stylu – oglądając jej produkty nie można się z tym nie zgodzić.

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays